Majtki Atlantic

Czarne koronkowe stringi Atlantic

Czy lubisz stringi? Oferujemy Państwu piękne koronkowe majteczki firmy Atlantic. Są to bardzo delikatne majteczki, które są niezwykle porządne i seksowne. Stringi mają tzw. krój biodrówki, ponieważ górna część stringów przylega do bioder. Wykonane są z bardzo ładnej koronki, która wykończona jest miękką aksamitną gumką. Majtki są idealnie dopasowane, nie uwierają i są maksymalnie dyskretne. Z przodu ozdobione są kokardką z małym kamyczkiem, który pełni rolę wyimaginowanego lukru na torcie.

Cena w momencie recenzji: 21 zł

Polska marka Atlantic pojawia się w Czechach od 2007 roku i sprzedaje bieliznę. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenią wartość swoich pieniędzy, ponieważ firma czerpie z długiej tradycji. Majtki Atlantic są bardzo popularne wśród kobiet. Te figi wykonane są z wysokiej jakości bawełny, która jest podstawowym materiałem. Oddychalność oraz modne kroje i kolory to oczywistość. Marka Atlantic działa na całym świecie, dzięki czemu ma wgląd w modę na świecie.

Wybierz z szerokiej gamy wysokiej jakości majtek, które są bardzo odpowiednie i wygodne. Atlantic trzyma się hasła, w majtkach tej marki każda kobieta poczuje się jak w bawełnie. Marka stale zmienia swój asortyment w zależności od aktualnych trendów. Stara się dostarczać swoim klientom stale nowy i ciekawy asortyment, nadający się do noszenia na co dzień. Majtki można kupić w różnych krojach i kombinacjach kolorystycznych według własnego gustu.