Nowoczesne figi w wygodnym opakowaniu po 2 sztuki

Nowoczesne figi w wygodnym opakowaniu po 2 sztuki
Figi damskie sznurkowe 2 szt. w opakowaniu
Figi damskie sznurkowe 2 szt. w opakowaniu
Praktyczne opakowanie 2 sztuk damskich majtek z paskiem
Praktyczne opakowanie 2 sztuk damskich majtek z paskiem
Panie, przyznajcie się, kto nie chciałby uszczęśliwić się pięknym i praktycznym elementem bielizny? Oto model, który przekona Cię swoim designem i komfortem noszenia. Dowód na to, że nawet tanga, w tym przypadku konkretnie rodzaj damskich stringów, może spodobać się każdemu. Przekona nawet tych, którzy do tej pory się opierali. A tutaj nawet w wygodnym 2-paku. Zdobycie jednego sprawi, że będziesz szczęśliwa dla siebie, swojego portfela i z pewnością swojego odpowiednika. Majtki sznurkowe wygrają Cię swoim kolorem i krojem. Napis na pasie "feel comfort" mówi sam za siebie. Tak, te stringi oferują maksymalny komfort przez cały dzień. Mają wysoko wycięte nogawki. Strefa intymna jest przykryta trójkątem tkaniny. Jest to bardzo wysokiej jakości, wygodny, oddychający materiał. W okazyjnym zestawie otrzymujesz jedne majtki w kolorze czerwonym, a drugie w nowoczesny wzór w paski w połączeniu czerwieni i bieli. Sznurkowe majtki są niemal obowiązkowym elementem pod obcisłą lub bardziej prześwitującą odzieżą. W lecie również pod białe lniane spodnie. Podkreślą one urok Twojego stroju.
Panie, przyznajcie się, kto nie chciałby uszczęśliwić się pięknym i praktycznym elementem bielizny? Oto model, który przekona Cię swoim designem i komfortem noszenia. Dowód na to, że nawet tanga, w tym przypadku konkretnie rodzaj damskich stringów, może spodobać się każdemu. Przekona nawet tych, którzy do tej pory się opierali. A tutaj nawet w wygodnym 2-paku. Zdobycie jednego sprawi, że będziesz szczęśliwa dla siebie, swojego portfela i z pewnością swojego odpowiednika.  Majtki sznurkowe wygrają Cię swoim kolorem i krojem. Napis na pasie

Ocena odwiedzających

VN:F [1.9.22_1171]
Komfort
Wygląd zewnętrzny
Materiał
Seksowny
Cena
Ocena: 9.4/10

Panie, przyznajcie się, kto nie chciałby uszczęśliwić się pięknym i praktycznym elementem bielizny? Oto model, który przekona Cię swoim designem i komfortem noszenia. Dowód na to, że nawet tanga, w tym przypadku konkretnie rodzaj damskich stringów, może spodobać się każdemu. Przekona nawet tych, którzy do tej pory się opierali. A tutaj nawet w wygodnym 2-paku. Zdobycie jednego sprawi, że będziesz szczęśliwa dla siebie, swojego portfela i z pewnością swojego odpowiednika.

Majtki sznurkowe wygrają Cię swoim kolorem i krojem. Napis na pasie “feel comfort” mówi sam za siebie. Tak, te stringi oferują maksymalny komfort przez cały dzień. Mają wysoko wycięte nogawki. Strefa intymna jest przykryta trójkątem tkaniny. Jest to bardzo wysokiej jakości, wygodny, oddychający materiał. W okazyjnym zestawie otrzymujesz jedne majtki w kolorze czerwonym, a drugie w nowoczesny wzór w paski w połączeniu czerwieni i bieli. Sznurkowe majtki są niemal obowiązkowym elementem pod obcisłą lub bardziej prześwitującą odzieżą. W lecie również pod białe lniane spodnie. Podkreślą one urok Twojego stroju.

Materiał

  • 92% nylon, 8% elastan, 8% elastan, 67% poliamid, 25% poliester

Cena w momencie recenzji: 52 zł

Link do sprzedawcy, w którym możesz kupić produkt Nowoczesne figi w wygodnym opakowaniu po 2 sztuki.

Jeśli nie prowadzi do strony z tym produktem. Wtedy jest już wyprzedany i dotyczy podobnych produktów sprzedawcy.

« Poprzedni Romantyczne damskie stringi koronkowe Wol-Bar Maxixa

Romantyczne damskie stringi koronkowe Wol-Bar Maxixa

» Następny Damskie nowoczesne białe stringi z koronkową, elastyczną talią

Damskie nowoczesne białe stringi z koronkową, elastyczną talią