Figi ciążowe

Damskie bawełniane majtki boczne w wygodnym opakowaniu 3 szt.

Wygodne spodnie biodrówki o stonowanym kroju – idealne w czasie ciąży i połogu. Miękkie slipy biodrowe w atrakcyjnym opakowaniu po trzy sztuki. Bardzo wygodne przez cały okres ciąży. Wygodny materiał jest przyjemny dla skóry. Po porodzie możesz nadal nosić te majtki.

Cena w momencie recenzji: 65,97 zł

Piękne figi ciążowe brazylijskie cięcie

Beżowe figi brazylijskie Mamin Dom 552.

Cena w momencie recenzji: 37 zł

Majtki włoskie odpowiednie dla kobiet w ciąży

Majtki Italian Fashion Lux Mini mają klasyczny fason. Ten model bielizny damskiej nadaje się również dla kobiet w ciąży.

Cena w momencie recenzji: 19 zł

Każda kobieta w ciąży i po porodzie potrzebuje szczególnej opieki i specjalnego podejścia. I oczywiście dotyczy to również majtek. Na dzisiejszym rynku znajdziesz niespotykaną ilość majtek ciążowych i ciążowych opracowanych i uszytych specjalnie do tych celów. Majtki ciążowe charakteryzują się specjalnym wycięciem, dzięki któremu nie występuje nieprzyjemny ucisk na brzuch.

Wręcz przeciwnie, majtki ciążowe mają wyższą talię, dzięki czemu brzuch uformuje i wyczaruje dla Ciebie jeszcze doskonalsze krągłości. Zarówno majtki ciążowe, jak i ciążowe są obecnie szyte z takich materiałów, w takich wzorach i krojach, że są powszechnie używane poza ciążą i ciążą do codziennego noszenia. Należy uważać, aby ze względów zdrowotnych na tkaninę, z której uszyte są majtki, użyto jak najwięcej bawełny.